Bezpośrednie spotkania prezydenta z mieszkańcami odwołane. Odbędą się on-line

21/ 01/2022 #Aktualności

Ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną, najbliższe spotkania prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami w dzielnicach zostały odwołane. Zamiast tego, Prezydent Bytomia będzie odpowiadał na pytania mieszkańców online.

Bezpośrednie spotkania prezydenta z mieszkańcami zaplanowane były w dzielnicach Szombierki (24 stycznia), Stroszek (7 lutego) i os. Ziętka (28 lutego). Z powodu trudnej sytuacji epidemiologicznej, prezydent podjął decyzję o odwołaniu bezpośrednich spotkań. Zamiast tego, spotka się z mieszkańcami online.

Formuła Q&A

Podczas spotkań w formule Q&A prezydent będzie odpowiadał na pytania internautów, które zostaną zadane w komentarzach przed spotkaniem oraz podczas jego trwania.

W ramach spotkań online na fanpage’u www.facebook.com/wolosz.bytom/, bytomianie będą mogli zadawać pytania o sprawy związane z poszczególnymi dzielnicami, zgłosić swoje uwagi, poprosić o pomoc w rozwiązaniu jakiegoś problemu. Na pytania dotyczące Szombierek czekamy do 25 stycznia.

Służby miejskie sprawdzą każdą zgłoszoną przez mieszkańca uwagę. Relacje ze spotkań pojawiają się na stronie internetowej i profilu społecznościowym miasta oraz profilu prezydenta Mariusza Wołosza.

Q&A z Prezydentem Mariuszem Wołoszem